„Nauka jest jak niezmierne morze.
Im więcej jej pijesz,
tym bardziej jesteś spragniony.”
„Nauka jest jak niezmierne morze.
Im więcej jej pijesz,
tym bardziej jesteś spragniony.”
Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2023/2024
Serdecznie zapraszam na uroczystość
zakończenia roku szkolnego 2023/2024,
która odbędzie się w naszej szkole
21 czerwca 2024 (tj. piątek)
o godzinie 8.00 w sali gimnastycznej.
Dyrektor
mgr Małgorzata Słomkowska
Szanowni Rodzice,
Zbliża się koniec roku szkolnego, dlatego chcielibyśmy skorzystać z tej okazji, aby serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom za zaangażowanie i wsparcie w ciągu całego roku szkolnego. Wasza otwartość, zaangażowanie i zaufanie są dla nas niezwykle ważne i cenne.
Dziękujemy za pomoc w organizacji szkolnych imprez i wydarzeń, za wsparcie w realizacji różnorodnych działań szkolnych oraz za zaufanie w naszych działaniach edukacyjnych i wychowawczych. Wasze zaangażowanie sprawia, że nasza szkoła staje się jeszcze lepszym miejscem nauki i rozwoju dla naszych uczniów.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za współpracę i zaufanie, które nam okazujecie. Życzymy Wam udanego i bezpiecznego wakacyjnego odpoczynku oraz samych udanych i radosnych chwil w towarzystwie swoich bliskich.
Z wyrazami szacunku,
Dyrektor szkoły,
Grono Pedagogiczne
13 czerwca 2024 roku w Szkole Podstawowej im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Janowie odbyło się spotkanie z Pracownikami Schroniska dla bezdomnych zwierząt „Podaj Łapę” z Tatar. Gościem honorowym był Czarek - pies - mieszkaniec schroniska. Pani ze schroniska w oparciu prezentację multimedialną zaprezentowała uczniom jak wygląda schronisko, opowiedziała o pracy wolontariusza w schronisku i o tym jak można adoptować psa. Zwróciła uwagę, że pies to nie zabawka, którą można odstawić na półkę. Jest to istota, w której bije serce, oddycha i czuje ból i dla tego należy traktować ją z szacunkiem. Przedstawiła swoją codzienną pracę w schronisku. Opowiedziała w jaki sposób należy chronić się przed groźnym psem, jak postępować z psami, które mogą wałęsać się po naszych ulicach.
Dziękujęmy!!!!!!
Uczniowie klas: IV-VII wzięli udział w programie edukacyjno-obronnym „Edukacja z wojskiem”. Program został przygotowany we współdziałaniu Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Obrony Narodowej. Polega na przeprowadzeniu przez żołnierzy Wojska Polskiego specjalnie przygotowanych szkoleń w polskich szkołach. Jego głównym celem i założeniem jest podniesienie świadomości dzieci i młodzieży w obszarze bezpieczeństwa i obronności oraz kształtowanie podstawowych nawyków oraz umiejętności z zakresu obrony, a także ochrony ludności. Szkolenie łączyło teorię i praktykę. Zawierało treści z pogranicza: wojskowości, obronności, bezpieczeństwa, pomocy medycznej oraz obrony cywilnej. Uczniowie zapoznali się m. in. z zasadami alarmowania, sposobami szukania, udzielania i wzywania pomocy, podstawami ewakuacji i schronienia oraz zachowań w sytuacjach kryzysowych. Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali i brali czynny udział w szkoleniu, za co zostali pochwaleni przez samych żołnierzy.
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Janowie otrzymała Certyfikat potwierdzający udział w programie, który został złożony na ręce pani Dyrektor oraz imienne Certyfikaty uczestnictwa dla poszczególnych uczniów.
W ramach projektu „Janowskie dzieci w regionalnym folklorze” dzieci z oddziału zerowego uczestniczyły w warsztatach rękodzieła prowadzonych przez Panią Justynę Mazanowska z Kwiatkowo Mi. Było kwiatowo i pachnąco.
Opiekun: p. Anna Kacprowicz
Bardzo dziękujemy!!!!!!
W dniu 28.05.2024 r. odbyła się pierwsza część egzaminu na kartę rowerową w formie testu z przepisów i zasad ruchu drogowego. Przystąpiło do niego 9 uczniów z klasy 4.
4 czerwca 2024 zorganizowano drugą część egzaminu polegającą na przygotowaniu roweru i przejechaniu wyznaczonej trasy, stosując się do zasad i przepisów ruchu drogowego. Wszyscy uczestnicy zdali egzamin z wynikiem pozytywnym.
Wszystkim Serdecznie Gratulujemy.
Egzaminator - pan Waldemar Westerlich.
6 czerwca 2024 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w interaktywnym spektaklu teatralnym pt. "Wilk i Zając" w wykonaniu artystów zespołu Krak-Art. Przedstawienie rozpoczęło się o godzinie 10:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Janowie. Na scenie pojawiły się postacie wilka i zająca. Aktorzy wspaniale odgrywali swoje role, doskonale oddając charaktery i emocje swoich bohaterów.
Narracja spektaklu opowiadała historię niezwykłej relacji między wilkiem i zającem. W trzech zabawnych epizodach Zając występujący jako właściciel restauracji, dentysta i policjant spotyka się z Wilkiem. Pełen zabawnych sytuacji spektakl rozśmieszył oraz nauczył dzieci odpowiednich zachowań w różnych sytuacjach życiowych. Dzieci miały możliwość zagrania konkretnych epizodów tworząc z aktorami wspaniałe widowisko. Scenografia przedstawienia była kolorowa, co dodawało mu dodatkowego uroku. Muzyka i efekty dźwiękowe doskonale wspierały akcję i budowały napięcie dramatyczne. Podczas spektaklu nie brakowało momentów humoru, które rozbawiły publiczność i wprowadziły lekkość w całą historię.
Po zakończeniu przedstawienia publiczność nagrodziła aktorów gromkimi brawami , co było zasłużoną nagrodą za ich wspaniałe występy. "Wilk i Zając" w wykonaniu artystów z Krak-Art to niezwykłe i wzruszające przedstawienie, które z pewnością zostanie długo w pamięci widzów.
Dziękujemy za niezapomniane chwile i emocje, jakie nam dostarczyliście.
W naszej szkole od września 2023 roku realizowany jest projekt „Podaj łapę”. Dzieciaki z oddziału zerowego wraz z Panią Anią Kacprowicz uczestniczyły w „Psiej lekcji” oraz odwiedziły miejscową lecznicę.
Kochani teraz czas na Was. Dlatego apelujmy do wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny o nawet najmniejszy datek.
We wtorek 11.06.2024 SU zbiera do puszki dla psiaków. Otwórzmy dla naszych czworonożnych przyjaciół.
Szkoła Podstawowa w Janowie otrzymała Certyfikat za uczestnictwo w XVII Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego ,,Trzymaj formę ". Koordynatorem szkolnym programu był nauczyciel Waldemar Westerlich.
„Hop w moją przyszłość. Wielkie plany młodych ludzi”- to projekt realizowany od 01.05.2024 r. do 31.10.2024 roku w ramach programu Równać Szanse przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności oraz Fundację Civis Polonus. W tym roku Fundacji im. Bolesława i Stefana Gratunik w Janowie udało się pozyskać 8500,00 zł. Projekt jest skierowany do młodzieży Szkoły Podstawowej w Janowie w wieku 13-15 lat. Najważniejszym celem prowadzonych działań, w tym zajęć integracyjnych, warsztatów, wycieczek spotkań z psychologiem i doradcą zawodowym będzie pokazanie młodym ludziom, że cel, który każdy sobie wyznaczy był nakierowany na kreowanie swojej przyszłości, wzmacnianie w sobie poczucia niezależności i decyzyjności w ważnych i przełomowych momentach, podczas wyboru dalszej drogi edukacji. Pod kierunkiem organizatorów projektu oraz specjalistów zaangażowanych w organizację młodzież będzie się integrować, poznawać swoje mocne i słabe strony, uczyć się planować i zarządzać budżetem projektu, odpowiedzialne podejmować decyzje oraz odkrywać regionalny rynek pracy. Grupa projektowa liczy 14 osób.
Koordynatorzy projektu:
Pani Małgorzata Słomkowska,
Pani Magdalena Renda
„Hop w moją przyszłość. Wielkie plany młodych ludzi”- Pierwsze spotkania już za nami. Udało nam się przygotować pomieszczenie, które będzie miejscem naszych spotkań. Mamy ustalony harmonogram działań i zaplanowany budżet. Po ciężkiej pracy należała nam się pizza, którą sami zamawialiśmy. Trzeba było dopilnować, aby otrzymana faktura za nasz pierwszy wspólny posiłek była prawidłowo wystawiona.
W nocy -24.05 na 25.05.2024 r. zorganizowaliśmy biwak integracyjny. Na początku spotkania zredagowaliśmy wspólnie kontrakt, który pozwoli nam współdziałać w grupie w taki sposób, aby każdy poczuł się ważny, odpowiedzialny za siebie i innych, umiał komunikować się z grupą, szanował siebie i innych. Dokument został opatrzony przez każdego uczestnika własnoręcznym podpisem.
Bawiliśmy się super do białego rana. Jesteśmy z tej samej szkoły, ale różnych klas (VII i VIII). Podczas zabaw integracyjnych lepiej się poznaliśmy. „Pierwsze koty za płoty”.
27- 28.05.2024 r. grupa młodzieży uczestniczyła w „Warsztatach z Projektorem”. Program PROJEKTOR opiera się na wolontariackim zaangażowaniu studentów w prowadzenie zajęć dla dzieci i młodzieży szkolnej.
Podczas dwóch takich spotkań młodzież biorąca udział w projekcie „RÓWNAĆ SZANSE-Hop w moją przyszłość. Wielkie plany młodych ludzi” zapoznała się tematykę aktywności obywatelskiej w trzech kluczowych obszarach: ochrona planety, działania w Internecie (świadomość medialna) oraz relacji społecznych. Młodzież za najważniejsze dla nich uznała następujące zagadnienia: „Ochrona środowiska”, „Relacje w Internecie” oraz „Wzajemna pomoc w różnych sytuacjach ”. Następnie, wspólnie z wolontariuszami, wymyślali koncepcję własnych mikroprojektów społecznych związanych z w/w obszarami.
W trakcie zajęć młodzież poznała różne techniki komunikacji, uczyła się również krytycznego myślenia i mogła rozwijać kreatywności oraz współpracę w grupie. Wykorzystano przy tym takie formy pracy jak: dyskusja, pracę w zespołach zadaniowych, wspólne poszukiwanie rozwiązań, które można wdrożyć w najbliższym otoczeniu.
Kampania społeczna – Bezpieczne zachowania na drodze podczas jazdy rowerem, bądź innymi urządzeniami transportu osobistego (UTO) np. hulajnogą lub deskorolką.
Młodzieżowy Sejmik Województwa wraz z Zarządem Dróg Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zapraszają do zapoznania się z kampanią społeczną propagującą bezpieczne zachowania na drodze podczas jazdy rowerem, bądź innymi urządzeniami transportu osobistego (UTO) np. hulajnogą lub deskorolką.
Na profilu na Facebooku i Instagramie będą zamieszczane posty mające na celu promowanie: bezpieczeństwa na drogach rowerowych, roweru oraz urządzeń transportu osobistego jako ekologicznego środka transportu, aktywnego spędzania wolnego czasu z rodziną bądź przyjaciółmi.
Zapraszamy do poniższych linków.
· ⚠️UWAGA
3 czerwca 2024 roku na jeziorku miejskim w Nidzicy odbyły się Spławikowe Zawody Wędkarskie. Zawody polegały na złowieniu jak największej ilości ryb. Ryby były ważone i wypuszczane ponownie do wody. Naszą szkołę reprezentowali Tobiasz Halicki, Paweł Kobyliński i Kacper Zybert. Pomimo debiutu udało się chłopcom złowić kilka sztuk, co sprawiło im wielką radość.
Gratulujemy!!!!!!!
Opiekun: Pan Waldemar Westerlich.
Po raz kolejny Nidzicki Fundusz Lokalny docenił nasz projekt w konkursie grantowym "Działaj Lokalnie". Startujemy z nowymi pomysłami!
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.
Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.
„Nauka jest jak niezmierne morze.
Im więcej jej pijesz,
tym bardziej jesteś spragniony.”
Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2023/2024
Serdecznie zapraszam na uroczystość
zakończenia roku szkolnego 2023/2024,
która odbędzie się w naszej szkole
21 czerwca 2024 (tj. piątek)
o godzinie 8.00 w sali gimnastycznej.
Dyrektor
mgr Małgorzata Słomkowska
Szanowni Rodzice,
Zbliża się koniec roku szkolnego, dlatego chcielibyśmy skorzystać z tej okazji, aby serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom za zaangażowanie i wsparcie w ciągu całego roku szkolnego. Wasza otwartość, zaangażowanie i zaufanie są dla nas niezwykle ważne i cenne.
Dziękujemy za pomoc w organizacji szkolnych imprez i wydarzeń, za wsparcie w realizacji różnorodnych działań szkolnych oraz za zaufanie w naszych działaniach edukacyjnych i wychowawczych. Wasze zaangażowanie sprawia, że nasza szkoła staje się jeszcze lepszym miejscem nauki i rozwoju dla naszych uczniów.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za współpracę i zaufanie, które nam okazujecie. Życzymy Wam udanego i bezpiecznego wakacyjnego odpoczynku oraz samych udanych i radosnych chwil w towarzystwie swoich bliskich.
Z wyrazami szacunku,
Dyrektor szkoły,
Grono Pedagogiczne
13 czerwca 2024 roku w Szkole Podstawowej im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Janowie odbyło się spotkanie z Pracownikami Schroniska dla bezdomnych zwierząt „Podaj Łapę” z Tatar. Gościem honorowym był Czarek - pies - mieszkaniec schroniska. Pani ze schroniska w oparciu prezentację multimedialną zaprezentowała uczniom jak wygląda schronisko, opowiedziała o pracy wolontariusza w schronisku i o tym jak można adoptować psa. Zwróciła uwagę, że pies to nie zabawka, którą można odstawić na półkę. Jest to istota, w której bije serce, oddycha i czuje ból i dla tego należy traktować ją z szacunkiem. Przedstawiła swoją codzienną pracę w schronisku. Opowiedziała w jaki sposób należy chronić się przed groźnym psem, jak postępować z psami, które mogą wałęsać się po naszych ulicach.
Dziękujęmy!!!!!!
Uczniowie klas: IV-VII wzięli udział w programie edukacyjno-obronnym „Edukacja z wojskiem”. Program został przygotowany we współdziałaniu Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Obrony Narodowej. Polega na przeprowadzeniu przez żołnierzy Wojska Polskiego specjalnie przygotowanych szkoleń w polskich szkołach. Jego głównym celem i założeniem jest podniesienie świadomości dzieci i młodzieży w obszarze bezpieczeństwa i obronności oraz kształtowanie podstawowych nawyków oraz umiejętności z zakresu obrony, a także ochrony ludności. Szkolenie łączyło teorię i praktykę. Zawierało treści z pogranicza: wojskowości, obronności, bezpieczeństwa, pomocy medycznej oraz obrony cywilnej. Uczniowie zapoznali się m. in. z zasadami alarmowania, sposobami szukania, udzielania i wzywania pomocy, podstawami ewakuacji i schronienia oraz zachowań w sytuacjach kryzysowych. Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali i brali czynny udział w szkoleniu, za co zostali pochwaleni przez samych żołnierzy.
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Janowie otrzymała Certyfikat potwierdzający udział w programie, który został złożony na ręce pani Dyrektor oraz imienne Certyfikaty uczestnictwa dla poszczególnych uczniów.
W ramach projektu „Janowskie dzieci w regionalnym folklorze” dzieci z oddziału zerowego uczestniczyły w warsztatach rękodzieła prowadzonych przez Panią Justynę Mazanowska z Kwiatkowo Mi. Było kwiatowo i pachnąco.
Opiekun: p. Anna Kacprowicz
Bardzo dziękujemy!!!!!!
W dniu 28.05.2024 r. odbyła się pierwsza część egzaminu na kartę rowerową w formie testu z przepisów i zasad ruchu drogowego. Przystąpiło do niego 9 uczniów z klasy 4.
4 czerwca 2024 zorganizowano drugą część egzaminu polegającą na przygotowaniu roweru i przejechaniu wyznaczonej trasy, stosując się do zasad i przepisów ruchu drogowego. Wszyscy uczestnicy zdali egzamin z wynikiem pozytywnym.
Wszystkim Serdecznie Gratulujemy.
Egzaminator - pan Waldemar Westerlich.
6 czerwca 2024 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w interaktywnym spektaklu teatralnym pt. "Wilk i Zając" w wykonaniu artystów zespołu Krak-Art. Przedstawienie rozpoczęło się o godzinie 10:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Janowie. Na scenie pojawiły się postacie wilka i zająca. Aktorzy wspaniale odgrywali swoje role, doskonale oddając charaktery i emocje swoich bohaterów.
Narracja spektaklu opowiadała historię niezwykłej relacji między wilkiem i zającem. W trzech zabawnych epizodach Zając występujący jako właściciel restauracji, dentysta i policjant spotyka się z Wilkiem. Pełen zabawnych sytuacji spektakl rozśmieszył oraz nauczył dzieci odpowiednich zachowań w różnych sytuacjach życiowych. Dzieci miały możliwość zagrania konkretnych epizodów tworząc z aktorami wspaniałe widowisko. Scenografia przedstawienia była kolorowa, co dodawało mu dodatkowego uroku. Muzyka i efekty dźwiękowe doskonale wspierały akcję i budowały napięcie dramatyczne. Podczas spektaklu nie brakowało momentów humoru, które rozbawiły publiczność i wprowadziły lekkość w całą historię.
Po zakończeniu przedstawienia publiczność nagrodziła aktorów gromkimi brawami , co było zasłużoną nagrodą za ich wspaniałe występy. "Wilk i Zając" w wykonaniu artystów z Krak-Art to niezwykłe i wzruszające przedstawienie, które z pewnością zostanie długo w pamięci widzów.
Dziękujemy za niezapomniane chwile i emocje, jakie nam dostarczyliście.
W naszej szkole od września 2023 roku realizowany jest projekt „Podaj łapę”. Dzieciaki z oddziału zerowego wraz z Panią Anią Kacprowicz uczestniczyły w „Psiej lekcji” oraz odwiedziły miejscową lecznicę.
Kochani teraz czas na Was. Dlatego apelujmy do wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny o nawet najmniejszy datek.
We wtorek 11.06.2024 SU zbiera do puszki dla psiaków. Otwórzmy dla naszych czworonożnych przyjaciół.
Szkoła Podstawowa w Janowie otrzymała Certyfikat za uczestnictwo w XVII Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego ,,Trzymaj formę ". Koordynatorem szkolnym programu był nauczyciel Waldemar Westerlich.
„Hop w moją przyszłość. Wielkie plany młodych ludzi”- to projekt realizowany od 01.05.2024 r. do 31.10.2024 roku w ramach programu Równać Szanse przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności oraz Fundację Civis Polonus. W tym roku Fundacji im. Bolesława i Stefana Gratunik w Janowie udało się pozyskać 8500,00 zł. Projekt jest skierowany do młodzieży Szkoły Podstawowej w Janowie w wieku 13-15 lat. Najważniejszym celem prowadzonych działań, w tym zajęć integracyjnych, warsztatów, wycieczek spotkań z psychologiem i doradcą zawodowym będzie pokazanie młodym ludziom, że cel, który każdy sobie wyznaczy był nakierowany na kreowanie swojej przyszłości, wzmacnianie w sobie poczucia niezależności i decyzyjności w ważnych i przełomowych momentach, podczas wyboru dalszej drogi edukacji. Pod kierunkiem organizatorów projektu oraz specjalistów zaangażowanych w organizację młodzież będzie się integrować, poznawać swoje mocne i słabe strony, uczyć się planować i zarządzać budżetem projektu, odpowiedzialne podejmować decyzje oraz odkrywać regionalny rynek pracy. Grupa projektowa liczy 14 osób.
Koordynatorzy projektu:
Pani Małgorzata Słomkowska,
Pani Magdalena Renda
„Hop w moją przyszłość. Wielkie plany młodych ludzi”- Pierwsze spotkania już za nami. Udało nam się przygotować pomieszczenie, które będzie miejscem naszych spotkań. Mamy ustalony harmonogram działań i zaplanowany budżet. Po ciężkiej pracy należała nam się pizza, którą sami zamawialiśmy. Trzeba było dopilnować, aby otrzymana faktura za nasz pierwszy wspólny posiłek była prawidłowo wystawiona.
W nocy -24.05 na 25.05.2024 r. zorganizowaliśmy biwak integracyjny. Na początku spotkania zredagowaliśmy wspólnie kontrakt, który pozwoli nam współdziałać w grupie w taki sposób, aby każdy poczuł się ważny, odpowiedzialny za siebie i innych, umiał komunikować się z grupą, szanował siebie i innych. Dokument został opatrzony przez każdego uczestnika własnoręcznym podpisem.
Bawiliśmy się super do białego rana. Jesteśmy z tej samej szkoły, ale różnych klas (VII i VIII). Podczas zabaw integracyjnych lepiej się poznaliśmy. „Pierwsze koty za płoty”.
27- 28.05.2024 r. grupa młodzieży uczestniczyła w „Warsztatach z Projektorem”. Program PROJEKTOR opiera się na wolontariackim zaangażowaniu studentów w prowadzenie zajęć dla dzieci i młodzieży szkolnej.
Podczas dwóch takich spotkań młodzież biorąca udział w projekcie „RÓWNAĆ SZANSE-Hop w moją przyszłość. Wielkie plany młodych ludzi” zapoznała się tematykę aktywności obywatelskiej w trzech kluczowych obszarach: ochrona planety, działania w Internecie (świadomość medialna) oraz relacji społecznych. Młodzież za najważniejsze dla nich uznała następujące zagadnienia: „Ochrona środowiska”, „Relacje w Internecie” oraz „Wzajemna pomoc w różnych sytuacjach ”. Następnie, wspólnie z wolontariuszami, wymyślali koncepcję własnych mikroprojektów społecznych związanych z w/w obszarami.
W trakcie zajęć młodzież poznała różne techniki komunikacji, uczyła się również krytycznego myślenia i mogła rozwijać kreatywności oraz współpracę w grupie. Wykorzystano przy tym takie formy pracy jak: dyskusja, pracę w zespołach zadaniowych, wspólne poszukiwanie rozwiązań, które można wdrożyć w najbliższym otoczeniu.
Kampania społeczna – Bezpieczne zachowania na drodze podczas jazdy rowerem, bądź innymi urządzeniami transportu osobistego (UTO) np. hulajnogą lub deskorolką.
Młodzieżowy Sejmik Województwa wraz z Zarządem Dróg Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zapraszają do zapoznania się z kampanią społeczną propagującą bezpieczne zachowania na drodze podczas jazdy rowerem, bądź innymi urządzeniami transportu osobistego (UTO) np. hulajnogą lub deskorolką.
Na profilu na Facebooku i Instagramie będą zamieszczane posty mające na celu promowanie: bezpieczeństwa na drogach rowerowych, roweru oraz urządzeń transportu osobistego jako ekologicznego środka transportu, aktywnego spędzania wolnego czasu z rodziną bądź przyjaciółmi.
Zapraszamy do poniższych linków.
· ⚠️UWAGA
3 czerwca 2024 roku na jeziorku miejskim w Nidzicy odbyły się Spławikowe Zawody Wędkarskie. Zawody polegały na złowieniu jak największej ilości ryb. Ryby były ważone i wypuszczane ponownie do wody. Naszą szkołę reprezentowali Tobiasz Halicki, Paweł Kobyliński i Kacper Zybert. Pomimo debiutu udało się chłopcom złowić kilka sztuk, co sprawiło im wielką radość.
Gratulujemy!!!!!!!
Opiekun: Pan Waldemar Westerlich.
Po raz kolejny Nidzicki Fundusz Lokalny docenił nasz projekt w konkursie grantowym "Działaj Lokalnie". Startujemy z nowymi pomysłami!
Powered by aSc EduPage