• Kalendarz imprez szkolnych

        • Tekstowa podstrona

        • KALENDARZ  IMPREZ I UROCZYSTOSCI SZKOLNYCH
          w roku szkolnym 2018/2019

          WRZESIEŃ

          1. Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019;
          2. Spotkania na temat BRD dla  oddziałów przedszkolnych i klas I – III z przedstawicielami policji
          3. Akcja „Sprzątanie Świata”
          4. Moje wakacje- świetlicowy konkurs plastyczny, forma dowolna
          5. Kiermasz zdrowej żywności
          6. Światowy Dzień Tabliczki mnożenia

          ODPOWIEDZIALNI

           

          Wychowawcy klas

          Wychowawcy klas

           

          G. Napiwodzka

           

          M. Bonisławska

          B. Gręda

          PAŹDZIERNIK

          1. Ślubowanie klas I-ch;
          2. 80-lecie Szkoły Podstawowej w Janowie;
          3. Dzień Edukacji Narodowej;
          4. Powitanie jesieni – apel dla klas I – III i 
          5. Spotkanie z autorką książek dla dzieci panią Ewą Chotomską;
          6. Szkolny konkurs „Bezpieczny w sieci”
          7. Akcja „Zapomniane ogrody”

           

           

          B. Obidzińska

          M. Renda i A. Piasecka

          A. Tobojka, SU.

          M. Zembrzuska

          B. Obidzińska

           

          K. Pisarski

          A. Tobojka. SU.

          LISTOPAD

          1. „11 Listopada – Święto Odzyskania Niepodległości”
          1. Szlachetna paczka
          2. Dzień Pluszowego Misia
          3. Dzień Czystego Powietrza
          4. Zabawa andrzejkowa dla klas IV – VIII i IIIG
          5. Szkolny Turniej Szachowy

           

           

          K. Pisarski

           

          M. Słomkowska

          B. Obidzińska

          D. Kamińska

          A. Tobojka, SU.

          M. Bonisławska

          GRUDZIEŃ

          1. „Mikołajki na” dla klas OP, I – VIII i IIIG
          2. Szkolny konkurs  „Najpiękniejsza kartka świąteczna”
          3. Konkurs szkolny „Śpiewamy kolędy”
          4. Kiermasz świąteczny w ramach akcji „Pola Nadziei”
          5. Wigilie klasowe

           

           

           

          Wychowawcy klas

          M. Bonisławska

          K. Pisarski

          M. Słomkowska

          Wychowawcy klas

           

          STYCZEŃ

          1. Jasełka
          2. Apel dla klas I – III „Bezpieczne ferie zimowe”
          3. Choinka Noworoczna 12.01.2019
          4. Dzień Babci i Dziadka
          5. Konkurs „Stop cyberprzemocy”

           

          A.Kochańska

          Wychowawcy klas

          G. Napiwodzka, A. Kacprowicz, A. Kochańska

          G. Napiwodzka, A. Kacprowicz, A. Kochańska, M. Zembrzuska, B. Obidzińska

          K. Pisarski

           

          LUTY

          1. Zabawa karnawałowa
          2. Konkurs recytatorski –J. Tuwim.

           

           

           

          A.Tobojka, SU.

           

          B. Obidzińska

          MARZEC

          1. Szkolny Turniej o tytuł Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia kl. II-III
          2. Konkurs dla klas I – III i OP „Marzanna zimowa panna”
          3. Powitanie wiosny – topienie marzanny
          4. Dzień dobrych manier „Z kulturą za pan brat”

           

           

           

          M. Zembrzuska

           

          Wychowawcy klas I-III i OP

           

          Wychowawcy klas I-III i OP

          A.Piasecka

          KWIECIEŃ

          1. Kiermasze wielkanocne w ramach akcji „Pola Nadziei”
          2. Dni Ziemi - Konkurs ekologiczny
          3. Dzień Zdrowia
          4. Szkolne Dyktando o tytuł  Mistrza Ortografii
          5. Obchody Święta Konstytucji 3 Maja i Święta Flagi Narodowej,wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych

           

           

           

          M. Słomkowska

          M. Bonisławska

          D. Kamińska

          A. Tobojka

          K. Pisarski, A. Piasecka

           

          MAJ

          1. Pasowanie na czytelnika
          2. Festiwal Książki –Konkursu Pięknego Czytania
          3. Kiermasz zdrowej żywności
          4. Mistrz Mapy Polski- konkurs geograficzny dla kl. VII-VIII.
          5. Dni Rodziny

           

           

           

          B. Obidzińska

          B. Obidzińska

          M. Słomkowska

          K. Pisarski

           

          S.U.

          CZERWIEC

          1. Dzień Dziecka
          2. Pokaz ratownictwa
          3. Festiwal piosenki: „Ze śpiewem żyje się lżej”
          4. Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

           

           

          M. Bonisławska

          W. Westerlich

          K. Pisarski