• Samorząd Uczniowski

• Akcje charytatywne

Akcje Charytatywne

.

Akcje charytatywne w naszej szkole mają długą tradycję. Co roku staramy się odpowiedzieć na potrzeby tych, którzy znaleźli się w trudnej życiowej sytuacji.

27 września Samorząd Uczniowski  wspólnie z klasą VIII zorganizował kiermasz słodkości, z którego dochód został przeznaczony  na leczenie Zosi Czernieckiej.  Zosia mała, cudowna dziewczynka, u której zdiagnozowano chorobę stawu rzekomego kości piszczelowej w obu nóżkach. Szansą na postawienie jej ,,na nogi’’ jest  kosztowna operacja  w Stanach Zjednoczonych.

Jak zwykle w takich sytuacjach nasza społeczność szkolna nie zawiodła, dzięki uczniom, nauczycielom, pracownikom oświaty oraz innym prywatnym darczyńcom zebraliśmy  1279,14 zł.

Dziękujemy Wszystkim  za bezinteresowną  pomoc w organizacji tej zbiórki.

Pamiętajcie: ,,Mała szkoła z wielkim sercem” – razem możemy więcej!!!