• DZIEŃ ZIEMI 2024

„Ziemia była zawsze naszym domem, kiedyś ludzie bardzo ją kochali,

troszczyli się o nią i opiekowali. Nazywali ją Matką i nadali jej piękne imię Gaja.

Później ludzie zapomnieli o tym, zaczęli ją niszczyć, siłą wydzierać jej bogactwa

i tajemnice. Dlatego Ziemia dziś bardzo choruje i potrzebuje naszej pomocy”.

• MAJOWE ŚWIĘTA

Majowe święta to ulubione święta Polaków. Zawsze kojarzą się nam z długim weekendem, dobrą pogodą i flagami wywieszonymi na domach, budynkach. Może - to będzie okazja do dowiedzenia się, co tak naprawdę w tych dniach świętujemy, czemu tak szumnie obchodzimy majowe święta!!!!!!!!!

Uczniowie klas 1-3 chcąc uczcić te ważne dla naszej Ojczyzny wydarzenia, wezmą udział w zajęciach poświęconych historii i obchodom majowych świąt. Podczas zajęć utrwalą swoją wiedzę na temat symboli narodowych, poznają ważne wydarzenia z historii Polski, wykonają biało – czerwone chorągiewki, będą kolorowali godło naszego kraju. Będzie to prawdziwa lekcja patriotyzmu; odbędzie się apel z okazji świąt majowych.

• Dni Otwarte w ZSRIO w Jagarzewie 2024

Uczniowie naszej szkoły 24.04.2024 r. wzięli udział w Indywidualnych Mistrzostwach w Biegach Przełajowych dla uczniów klas VII - VIII, które odbyły się podczas Dni Otwartych w ZSRIO w Jagarzewie.

Wróciliśmy z medalami.

Oto wyniki naszych uczniów:

klasa VII dziewcząta- II miejsce Kinga Jońska i III miejsce Ania Zdyb;

• Młodzież Zapobiega Pożarom 2024

22.04.2024 r. odbył się Powiatowy Konkurs ,,Młodzież Zapobiega Pożarom''. Uczniowie startowali w trzech kategoriach wiekowychy: klasy I - IV, klasy V - VIII, klasy ponadpodstawowe. W grupie klas I - IV - Tomasz Piechowiak zajął IV miejsce; w grupie klas V - VIII - Dawid Ładziński - uczeń klasy V zajął III miejsce.

Piątek 26.04.2024